Špičková
kvalita

Nádherný
dizajn

Krbové 
kachle
Dizajn
Funkčnosť
Štýl


                                     
                  Krbové kachle

                                   WESTBO  Štýl a elegancia
WESTBO kachle
        
            WESTBO
 
                   
 
                       
                       krbové kachle
Navštívte naše krbové štúdiá


Originál
švédsky
výrobok

Westbo Classic


Masívne liatinové jadro

Šetrí teplo

Najvyšší komfort
Tepelný výkon
Optimalizované spaľovanieRučne vyrábané kachle


Švédske kozubové kachle
elegancia
výhrevnosť
kvalita
Navštívte Nás.
Sme tu pre Vás.
BRATISLAVA, PEZINOK, TRNAVAWestbo Classic kombinuje výhody ručne vyrábaných kachiel s výkonným tepelným žiarením.

Švédske krbové kachle Westbo Classic

Westbo Classic sa hodia do štýlových horských chát, historických stavieb, ale aj do obývačiek moderných veľkometrážnych domov.

Nezameniteľné kúzlo majú v reštauráciách, kde si ich pri pochutnávaní na dobrom jedle a nápojoch vychutná veľké množstvo spokojných návštevníkov. Westbo Classic sú štýlové a elegantné kachle, ktoré sa držia tradičného švédskeho dizajnu.

História kachlí Westbo siaha až do 19. storočia, keď si okamžite získali veľkú obľubu. To pre nespochybniteľnú kombináciu kvalitného spracovania, krásy a výhrevnosti. Postupne sa tieto kozubové kachle dotiahli do dokonalosti, o čom svedčí aj nezameniteľný dizajn a spokojnosť zákazníkov.

Kachle majú masívne liatinové jadro, ktoré je zdrojom tepla. Oceľové opláštenie je samozrejmosťou, ktorá výrobku zaručuje trvácnosť. Konštrukcia výhrevného telesa sa stará o rýchlu distribúciu tepla. Vonkajšia konštrukcia vysoká 2 metre šíri sálavé teplo, ktoré ušetrí náklady na nepretržitý chod kachlí. Vďaka tomu netreba polená (do dĺžky až 33 centimetrov) prikladať vôbec často. Liatina je vysoko tepelne odolná a má veľmi dobré teplovodivé vlastnosti.

Tento výrobok je navyše ručne vyrábaný a nie je dielom masovej strojovej produkcie. Každý jeden kus je originál vyrobený s citom a dôrazom na funkčnosť. Výrobca poskytuje na každý kus záruku desať rokov, ale životnosť kachlí presahuje niekoľko generácií.